Když toho o Vánocích dostanete málo, ale přesto je toho mnoho..

26. prosince 2012 v 14:19 | Strange
Nepokoušej se utopit smutek v rumu, umí plavat

Ať žijou letošní Vánoce. Lepší Vánoce si holka jako já nemohla přát. Podívejte se na mě, jak se usmívám a držím svých pár dárků v rukách. Díky novému autu jsem totiž bohaté Vánoce neměla. Pár kousků oblečení (hlavně to pyžamo s rybkama! ♥) a pár kosmetiky, ale i přesto jsem měla ty nejhezčí Vánoce. I přesto jsem byla nejšťastnější osoba na planetě. Měla jsem totiž celou rodinu pohromadě.


Tak moc miluješ až zapomeneš..

Jak moc toho kluka chci. Bože! Proč taková dálka? Proč zrovna já musím bydlet v té zapadlé díře? A on tak daleko v centru dění? Nejhorší je, že já vlastně ani nevím na čem jsem. Mám být šťastná bez něj? To radši zemřu. Čekám na den kdy se z něho zblázním. Když on je můj sen. Můj pravý sen.

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát

No aby jste neumřeli na moje kecy tak se v brzké době těšte na nějakou ukázků mé stavby z minecraftu a nebo třeba zamilovanou povídku? Kdož ví?

PS: Neodsuzujte tu písničku.. Ona je boží.. Zaslouží si Vaše uznání věřte mi.. Nezapomínejte, že předsudky nic nezmůžete.. :)


 


Komentáře

1 Wheel Wheel | Web | 27. prosince 2012 v 17:39 | Reagovat

Ta písnička je dokonalá :-) a co se týče toho kluka, tak podle mě bys mu to mohla aspoň naznačit, aby trochu tušil :-) Nemáš co ztratit.
A na Vánoce nejsou důležité dárky, ale to že se sejde celá rodina :-) dneska se to bohužel moc netraduje, všem jde jen o dárky..

2 Ela Ela | Web | 6. ledna 2013 v 17:12 | Reagovat

Já se musím přiznat, že Vánoce samy o sobě moc ráda nemám. Nejlepší je na tom snad pouštění svíček v oříškových skořápkách po vodě v umyvadle a vymýšlení toho, co budeme očividně celý rok dělat.
A i když vůbec netuším, o čem ta písnička je, tak se mi strašně líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama