Přežijí jen ti nejsilnější..

24. prosince 2012 v 16:04 | Strange
Pláč má oproti řeči úžasnou vlastnost - nelže..

Dnes je 24.12. - ano štědrý den.. Každé netrpělivé dítě vyčkává pod stromečkem a těší se na ježíška. Jenže v tom je ten háček. Já už nejsem malé dítě. Jsem normální puberťácká holka se svými názory přiškrcenými metalovou hudbou. Už slyším ty předsudky.. Metalistka.. Co po mě jako chce? Jenže ona nic nechce. Ona chce jen žít a přát si stejně jako ty. Předsudky. To nejhorší čím se může člověk ovlivnit. Nic horšího ani snad neexistuje.

Slovo "promiň" si lidé vymysleli, aby si mohli ubližovat

Jak moc těžké je pochopit jak mi je když mě nikdo z Vás nezná. Ani ti, kteří vědí, kdo a co jsem. Ani ti kteří vědí, co znamenám. A ani ti kteří tuší kdo jsem, ale nejsou si tím jisti. Alespoň 50% z vás mě totiž zná. Ty slavná blogová léta už mám dávno za sebou, co si budeme nalhávat. A momentální změna blogu i přezdívky mi snad prospěje.

I smích je někdy výrazem, jak zakrýt zoufalství a smutek

Nikdo z Vás neví, co ode mě čekat. Nikdo. Možná povídky? Deníčky? Blbosti z minecraftu? Fotky? Ano, tak tohle všechno jsem já. Já Vaše malá nepodstatná Strange. Stejně na to jednou přijdete. Přijdete na to, kdo jsem a budete mě nenávidět. Ale co já s tím?


Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak mi teď neříkejte, jak mám žít

Zamilovaná. Tvrdě zamilovaná do kluka. A věřte mi že není nic horšího než zjistit, že Vás druhý nemiluje a myslí si o Vás to nejhorší. Hodně štěstí. Nikdy jsem nebyla žádná misska. Nikdy jsem nebyla nejkrásnější holka na škole a přesto se se mnou kluci baví nejvíc. A víte proč? Protože si nehraju na mucQík holčičku z facebooku. Ani na přetvrdlou metalistku. Jsem jaká jsem a tak se chovám. Pod tvrdou kůrkou se skrývá citlivé srdce.


Tak jako se střídá den s nocí, střídá se úspěch s neúspěchem, radost se smutkem a láska s nenávistí

A já Vám přeju veselé Vánoce. Možná se ještě v tomhle roce ukážu, kdo ví. A možná mě už po tomhle článku budete všichni nenávidět.. Merry Christmas
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama