Leden 2013

Říct, si horší už to nebude, by byla chyba..

29. ledna 2013 v 21:34 | Strange
Neplač,protože ten kdo zavinil tvůj pláč není hoden tvých slz
Tyhle dny jsou pro mě jedny z nejtěžších. Vážně netuším, co se se všemi děje. Všechno je tak moc falešné až se mi z toho chce zvracet. Malé plus pro vás. Možná brzo zjistíte, kdo doopravdy jsem. Pravděpodobně přes léto to zjistíte určitě.


Usmívej se na toho, kdo ti nejvíc ublížil, aby neviděl, jak moc těto bolí
Už vážně netuším, co si o tom myslet. Tak mě chce nebo ne sakra? Přemýšlím, že se vrátím do těch let, kdy jsem seděla vzadu v koutku třídy, malovala obrázky a poslouchala death metal. Vážně netuším, jestli mi ten život ještě za tohle všechno stojí.

Nejhorší způsob, jak poznat, že ti někdo chybí, je posadit se vedle něj a uvědomit si, že už nikdy nebude tvůj
Když já ho mám moc ráda. Ale nikdo to nechápe. Tak moc bych ho chtěla i přesto, že všichni říkají jak je odporný. Tak moc bych chtěla svého hokejistu. No a že je mladší?! Chtěla bych už konečně poznat lásku. Tu pravou. Možná je to tím, že jsem nikdy nebyla žádná kráska.

Těžké je mlčet když cítíš bolest

A to je citát tohohle podprůměrného blogu. A až zjistíte, kdo jsem bude ještě průměrnější..


Když je někdo na rozpacích.. Aneb zamilovaná..

23. ledna 2013 v 21:27 | Strange
Tu písničku sem dávám překládanou.. Přece jen na světě nejsou jen angličtináři... Vnímejte ten text má svůj smysl..
Už pár dní jsem zamilovaná. Někde v sobě to prostě cítítm. Problém je že já vlastně ani sama nevím do koho. Mám tři možnosti. No vlastně čtyři. Kluk, který je bezvýhradně z druhé strany republiky. Kluk, který je taky bezvýhradně z druhé strany republiky. Kluk, který je nehorázně super povahy, ale pochybuju že by měl zájem. Kluk, pan drsňák.

Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe
Víte když má přijít nečeho konec jsem smutná. Moc. A když má přijít začátek něčeho nového měla bych být happy. Ale když já nevím. Cítím v sobě takovou nejistotu. Když Vám napíše a nevíte co mu odepsat. Ten nejhorší pocit. Když on se Vám vysmívá do ksichtu když vy jste smutní.


Jenom jednoduché věci nikdy nezklamou. A štěstí se má začít hledat úplně dole při zemi
Chtěla bych být zase jednou šťastná. Mít přítele. Lásku. Tak moc bych si to přála. Ale já si asi nezasloužím být šťastná. Alespoň teď ne, když vím že od září začínám "nový život" Na nové škole, s novými lidmi. V novém domově. Tak moc se bojím, že metalistku mezi sebe měšťáci nepřijmou.

Dokud máš svý sny, máš se na co těšit..
Mým snem je malý krásný domeček na kraji nějaké pěkné vesničky s nějakým povahově krásným přítelem. Víte, já nehraju na vzhled (šamponci - ne u mě šanci nemáte). S vystudovanou fakultou informačních technologií.. Nebo právy.. Až budu mít vše vystudované stěhuju se. Někam hodně daleko od domova. Já vím, rodiče budou určitě nadšení, ale já si půjdu za štěstím. Vždyť v Ostravě na mě čeká můj vyvolený..

*le Nikon u Strange

9. ledna 2013 v 19:43 | Strange |  FOTOGALERIE
Na čisté poličce v mé malé zahrádce z ničeho nic vyrostlo malé Nikoňátko..
Ne, ale teď vážně. Dneska Vám přináším jednoduchou fotku mě a mého Nikoňátka.
Vím, že existují lepší foťáky, lepší objektivy, ale moje Nikoňátko je nejlepší! :)
Fotka vyfocená spíš ze spontálnosti.. Nějak jsem neměla, co dělat.. :)