Když je někdo na rozpacích.. Aneb zamilovaná..

23. ledna 2013 v 21:27 | Strange
Tu písničku sem dávám překládanou.. Přece jen na světě nejsou jen angličtináři... Vnímejte ten text má svůj smysl..
Už pár dní jsem zamilovaná. Někde v sobě to prostě cítítm. Problém je že já vlastně ani sama nevím do koho. Mám tři možnosti. No vlastně čtyři. Kluk, který je bezvýhradně z druhé strany republiky. Kluk, který je taky bezvýhradně z druhé strany republiky. Kluk, který je nehorázně super povahy, ale pochybuju že by měl zájem. Kluk, pan drsňák.

Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe
Víte když má přijít nečeho konec jsem smutná. Moc. A když má přijít začátek něčeho nového měla bych být happy. Ale když já nevím. Cítím v sobě takovou nejistotu. Když Vám napíše a nevíte co mu odepsat. Ten nejhorší pocit. Když on se Vám vysmívá do ksichtu když vy jste smutní.


Jenom jednoduché věci nikdy nezklamou. A štěstí se má začít hledat úplně dole při zemi
Chtěla bych být zase jednou šťastná. Mít přítele. Lásku. Tak moc bych si to přála. Ale já si asi nezasloužím být šťastná. Alespoň teď ne, když vím že od září začínám "nový život" Na nové škole, s novými lidmi. V novém domově. Tak moc se bojím, že metalistku mezi sebe měšťáci nepřijmou.

Dokud máš svý sny, máš se na co těšit..
Mým snem je malý krásný domeček na kraji nějaké pěkné vesničky s nějakým povahově krásným přítelem. Víte, já nehraju na vzhled (šamponci - ne u mě šanci nemáte). S vystudovanou fakultou informačních technologií.. Nebo právy.. Až budu mít vše vystudované stěhuju se. Někam hodně daleko od domova. Já vím, rodiče budou určitě nadšení, ale já si půjdu za štěstím. Vždyť v Ostravě na mě čeká můj vyvolený..
 


Komentáře

1 Kassandra Kassandra | Web | 26. ledna 2013 v 19:15 | Reagovat

krásné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama