Říct, si horší už to nebude, by byla chyba..

29. ledna 2013 v 21:34 | Strange
Neplač,protože ten kdo zavinil tvůj pláč není hoden tvých slz
Tyhle dny jsou pro mě jedny z nejtěžších. Vážně netuším, co se se všemi děje. Všechno je tak moc falešné až se mi z toho chce zvracet. Malé plus pro vás. Možná brzo zjistíte, kdo doopravdy jsem. Pravděpodobně přes léto to zjistíte určitě.


Usmívej se na toho, kdo ti nejvíc ublížil, aby neviděl, jak moc těto bolí
Už vážně netuším, co si o tom myslet. Tak mě chce nebo ne sakra? Přemýšlím, že se vrátím do těch let, kdy jsem seděla vzadu v koutku třídy, malovala obrázky a poslouchala death metal. Vážně netuším, jestli mi ten život ještě za tohle všechno stojí.

Nejhorší způsob, jak poznat, že ti někdo chybí, je posadit se vedle něj a uvědomit si, že už nikdy nebude tvůj
Když já ho mám moc ráda. Ale nikdo to nechápe. Tak moc bych ho chtěla i přesto, že všichni říkají jak je odporný. Tak moc bych chtěla svého hokejistu. No a že je mladší?! Chtěla bych už konečně poznat lásku. Tu pravou. Možná je to tím, že jsem nikdy nebyla žádná kráska.

Těžké je mlčet když cítíš bolest

A to je citát tohohle podprůměrného blogu. A až zjistíte, kdo jsem bude ještě průměrnější..

 


Komentáře

1 Brie Brie | 31. ledna 2013 v 21:24 | Reagovat

Co mám k tomuhle napsat? Jde vidět, že ti v poslední době není do smíchu, ale jestli ti to aspoň trošku pomůže, tak ani mě ne. Mě se teď taky život pomalu, ale jistě rozpadá pod rukama, čím dál víc si uvědomuju, že brzo se rozloučím se všemi, které jsem znala i přes 10 let. Ale vím, že takhle to je. A takhle to i má být. Někdy někomu musíme říct sbohem, abychom se mohli posunout o krok dál. Tak to vydrž, Strange, a uvidíš, že jednou svou pravou lásku najdeš. Já ji taky ještě nenašla, ale vím, že na mě určitě někde čeká. Stejně tak, jako na tebe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama