Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znova

8. února 2013 v 18:19 | Strange
Muž je jako koberec. Položte to dobře hned napoprvé a můžete po něm šlapat celý život.
Přestávám to chápat. Přestávám přemýšle to tom, že bych se mohla v tuhle chvíli zamilovat. Nebo spíš že by se někdo zamiloval do mě. Vím jak moc by byl teď vztah o ničem. A proto čekám na střední. Doufám, že tam někoho svojí osobností zaujmu. Doufám. Čekám. Hledám.

Není pět nebo šest divů světa,ale jen jeden: LÁSKA
Pokud se doopravdy dokážete zamilovat je to to nejlepší, co asi v životě prožijete. Dokázat skočit z mostu jen kvůli němu. Jasně někteří podotknout, že sex (nejsme malé děti aby jsme se o téhle věci nemohli bavit, to se na mě nezlobte) je lepší. Ale já si nemyslím. Opravdová zamilovanost. Opravdu najít někoho kdo pasuje na to vaše kolečko přesně na míru - is best.. Bože to už zas mluvím in English? :D

Jsou rány, které přestanou bolet, bolest ustane a my si myslíme, že jsme silnější. A pak přijde okamžik ,kdy se nám to vrátí, nečekaně a nežádaně. Hodí to s námi o zem a my jsme slabší, slabší než kdykoliv předtím.
Tenhle citát mi strašně přípomíná písničku od ŠkWoru - Sraž nás na kolena. Přesně to k tomu sedí já si nemůžu pomoct.. Ani nevíte jak strašně Vás to poníží. Ale já si už začínám zvykat. V poslední době jsem na svých ubohých kolenou pořád.

Štěstí je jenom sen, bolest je skutečná..
A tak to je a vždycky bude. Může si říkat, kdo chce, co chce. Ale většinou to dopadá tak, že ze štěstí stejně nakonec vzejde bolest.

I slzy se dokáží smát,i úsměv se naučí brečet
A teď k aktuálnímu dění. Dneska jsem byla nafotit nějaké fotos do těch návodů o focení. Zítra si chci navrhnout plán a pak podle toho fotit fotky. Nechci používat žádné z netu. Na to jsem děsně alergická a dojímá mě to. A možná se Vám taky brzo ukážu.. Teda v tom "projektu" asi s určitostí :))

 


Komentáře

1 Aurora Aurora | E-mail | Web | 8. února 2013 v 20:00 | Reagovat

Mluvíš mi z duše, úplně přesně. Já ve svých 19 ještě neměla "pravého přítele". Pokud jsem někoho milovala já, tak on nemiloval mě. Pokud někdo miloval mě, tak já ho ne, v lepším případě. V tom horším jsem na něj byla vyloženě alergická. Já budu doufat, že svoji lásku najdu právě na výšce. Zatím tomu dávám volný průběh, těžko říct jestli je to dobře. Strašně souhlasím s myšlenkou, že láska není jen prachobyčejný sex. Jasně, je asi skvělej, ale ta pravá láska má u mě mnohem větší hodnotu, at si o mě myslí kdo chce co chce...
Strašně moc se na projekt o návodech těším, i na tvé fotografie ;)
Jinak, moc jsi mě potěšila písničkou od Paramore. Miluju je! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama