Mě už asi nebaví žít..

18. února 2013 v 20:06 | Strange
Směju se, protože jsi můj přítel, ale pláču, protože vím, že nebude nic víc..
Bez toho jeho neodolatelnýho úsměvu by bylo všechno jednodušší. Kdyby neměl tak překrásný výtlem bylo by to všechno v pohodě. Ale když on se na mě vždycky tak hezky usměje a vysloví to svoje: "Magůrku ty jsi jiná a já mám holky, co vystupují z davu rád.." no co by jste mu na to řekly?

Jsou dny, kdy by bylo lepší se neprobudit. Okamžiky, které by bylo lepší neprožít. A životy do kterých by bylo lepší se nenarodit...
Tak trochu přemýšlím jestli je na světě vůbec někdo, kdo o všem přemýšlí tak jako já. Tak pesimisticky. Když mi dneska kluci řekli, že jsem vlastně svým způsobem kluk a pak se omluvili a řekli že jsem vtipná holka.. Pak člověk neví, co si o tom má myslet. Ach ta ironie když se celý zápas snažíte dát góla a povede se vám to až po skončení času..

Jen pro bolest si člověk štěstí nachází...
V klidu. V klidu. Tak nutně bych potřebovala někoho obejmout a pak ho políbit na jeho rty. Tak moc bych potřebovala slyšet "Miluji tě" a tak moc bych si potřebovala urovnat všechny myšlenky v hlavě. Chybí mi léto, když můžu jít ven posadit se kdekoliv a přemýšlet. Chybí mi Magůrek, co poslouchal Death Metal a názory ostatních ho nezajímali. Přeju si toho kluka nikdy nepoznat. Přeju si se znovu narodit. Přeju si abych nikdy nezačala hrát minecraft..

 


Komentáře

1 Pollyanna - porcelain doll Pollyanna - porcelain doll | Web | 18. února 2013 v 20:12 | Reagovat

Vím přesně jak se cítíš.

2 Pollyanna - porcelain doll Pollyanna - porcelain doll | Web | 18. února 2013 v 20:41 | Reagovat

Protože jsi zřejmě stejně úžasná jako já. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama