I hate my school because..

7. března 2013 v 15:44 | Strange
Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.
Poslední dobou mě ve škole strašně baví učení, ale nudí mě kecy učitelů o vlastních názorech. A to z jediného důvodu. Mám se držet svých názorů, ale to že jsem metalistka srdcem i duší to jim děsně vadí. To, že jsem naprostý magor neznající hranice to jim taky děsně vadí. Už vážně nevím, co si o nich mám myslet.

Rychlostí jakou taje sníh, ztrácím i pevnou půdu podnohama. Není to však tím, že bych snad padala, ale je to tím, že se duchem přesouvám do míst zdánlivě příjemnějším a to do říše planých nadějí a fantazie..
Na mém životě se mi nejvíc líbí to, jak si všichni myslí jak moc mě znají. A přitom mě nezná nikdo z nich. Nikdo mě nezná a to je to, co se mi líbí nejvíce..

Tolik jsi mi ublížil a přitom jediné, co jsem udělala je to, že tě miluju..
Poslední dobou se pan D činí a dokonce si mě i všímá. Možná to bude tím, že brzo budou prázdniny a to bude sekec s ním :D On je takové úchylné nadržené prase až se mi to líbí :D
Největším a nejtěžším důkazem lásky je nechat toho druhého jít si svou vlastní cestou..
Dneska o Literatuře jsem se nudila a četla si staré zprávy s panem H. Nejdřív naprosto zamilované a pak ode mě nestraně hnusné když odletěl a já chtěla žít bez něj. Chtěla jsem si zvyknout. Když tak nadtím přemýšlím. Už dlouhou dobu jsem si s ním nepsala. No po minulé konverzaci se možná ani nedivím..
MIMOCHODEM: V přípravě mám povídku (Infant) + projektík (Three Years With Him)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama